Matematický kurz pro maturanty

Baví vás matematika? Počítáte rádi? Zajímá vás geometrie? Baví vás řešit logické hříčky? Přemýšlíte o studiu matematiky či něčeho blízkého a nevíte, který z tolika nabízených oborů si vybrat?

Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity pro vás nachystal několikadenní seznamovací kurz, na kterém máte možnost se dozvědět, co se v jakých oborech studuje, popovídat si osobně s vyučujícími a studenty daných oborů, kteří vám ochotně pomohou vybrat, co by mohlo být konkrétně pro vás to nejlepší. Dále se zde dozvíte vše o přijímacích zkouškách, ubytování, zahraničních stážích a také se můžete seznámit s budoucími spolužáky. Samozřejmě se zde bude hrát mnoho různých matematických i nematematických her a čeká vás zajímavá matematická přednáška. Fotografie z minulých kurzů můžete najít níže. Cena kurzu pro účastníky je 200 Kč (výrazně vyšší část hradí Ústav matematiky a statistiky ze svého rozpočtu).

Základní informace o kurzu

  • Termín: 6.-9. listopadu 2016
  • Místo: Rekreační středisko Záseka, Radostín nad Oslavou ( http://www.zaseka.cz/ )
  • Ubytování: Ve zděné budově s plnou penzí
  • Přihlášky se podávají do 31. října 2016
  • Počet účastníků: maximálně 30, je však možné, že někdo na poslední chvíli nebude moci jet, proto se klidně přihlaste, i když bude kapacita kurzu naplněna. Všechny budeme samozřejmě kontaktovat.

V případě jakýchkoliv otázek, problémů či připomínek můžete psát na adresu: seznamovak@math.muni.cz, nebo do diskuzního fóra.

Přihláška

  • Přihlášku můžete vyplnit zde

Fotogalerie z minulých let