Termíny odevzdávání diplomových prací PDF Tisk

Termín odevzdání diplomové práce u jednoborového studia, resp. diplomové práce z matematiky u dvouoborového studia je dán harmonogramem příslušného semestru akademického roku.

V podzimním semestru 2016 je termín odevzdání diplomových prací do čtvrtka 5. ledna 2017.

V jarním semestru 2017 je termín odevzdání diplomových prací do úterý 16. května 2017.

Do uvedeného termínu musí student:

• Předložit hotovou práci vedoucímu práce k závěrečnému posouzení a ke zkontrolování formálních náležitostí práce.
  • Uložit elektronickou verzi práce (včetně abstraktů a všech příloh) do IS MU.
  • Před registrací práce na studijním oddělení získat zápočty z předmětů Diplomová práce 1, 2, 3, 4.
  • Předložit dva výtisky práce (v pevné nerozebíratelné vazbě) na studijním oddělení Přírodovědecké fakulty MU k registraci a následně je odevzdat na sekretariátu Ústavu matematiky a statistiky. Studenti oboru FINA, jejichž práci vede učitel z EsF odevzdávají oba výtisky práce sekretářce katedry ekonomie EsF.
Aktualizováno Čtvrtek, 16 Březen 2017 12:55